Глибокошановні Користувачі !
Приєднуйтесь до обговорення, пишіть коментарі або створюйте власні теми !
Для створення коментаря або теми Вам НЕОБХІДНО зареєструватися ( це тут анонімно ) , або ввійти в свій обліковий запис ,
на жаль це необхідно лише для захисту сайту від спам-ботів.
P.S. Якщо Ви збережете свої вхідні дані - то це полегшить Вам наступний вхід в Форум.
Примітка ! Користуватися цим Форумом рекомендується на компьютері , а не на смартфоні.
Все таки на компьютері і алфавіт і екран значно більші !
Comments powered by Talkyard.